A+ A A-

Хто ми та чому ми це робимо?

Доброго часу доби, шановні відвідувачі нашого інформаційного порталу urkpost.info!

укрпост інфо 

Наш проект "укрпост інфо" зародився в війні, яка почалась 24-го лютого 2022 року, коли окупаційні війська РФ почали бомбити мирні міста та безжалісно знищувати мирне населення нашої країни. В цей час, російські ЗМІ активно поширювали фейкову інформацію про те, нібито на території України проходить звичайна військова операція по демілітарізації та денацифікації країни, при цьому мирному населенню нічого не загрожує. Але попри всі брехливі заяви, бомби влучали по мирному населенню, втрат було дуже багато серед дітей, жінок і в той же час наших військових. Люди днями і ночами вимушені ховатись в підвалах з дітьми, багато хто втратив рідні домівки.


Ми з’явились для того, щоб висвітлювати актуальну інформацію про події в Україні, адже на сьогоднішній день існує безліч фейків і брехні, які працюють на користь ворогів. Ми принципово користуємось лише офіційними та перевіреними данними, тому Ви сміливо можете довіряти urkpost.info.


Зараз практично не можливо бути вне політики і вне війни, адже абсолютно кожне українське місто і селище захлиснула війна. Кожен допомагає як може, хтось шиє бронежилети, хтось фінансує українську армію, а хтось заспокоює людей та надає їм корректну, достовірну інформацію, чим ми власне і зайнялись. Друзі, дякую Вам що Ви з нами, ми працюємо для вас. Від усієї душі бажаю кожному Українцб мирного неба здоров’я вам та вашим близьким.


Слава Україні!