A+ A A-
Human Rights Watch зазначає, що Росія посилює репресії всередині країни, оскільки в Україні вирує війна
23-03-2022, 13:30

Human Rights Watch зазначає, що Росія посилює репресії всередині країни, оскільки в Україні вирує війна

Новини світу
(0) 0

Засудження у вівторок російського опозиціонера та критика Кремля Олексія Навального за «новими сфабрикованими звинуваченнями» показує, що Москва посилює придушення інакомислення вдома, водночас бореться зі своїм невмотивованим вторгненням в Україну, заявила Human Rights Watch.

"Цей вердикт, очевидно, має на меті не лише заглушити Навального, але й послужити попередженням російському громадянському суспільству та всім, хто наважиться протистояти політиці Кремля", – сказав Х’ю Вільямсон, директор Human Rights Watch у Європі та Центральній Азії.

Вже відбувши два з половиною роки покарання, Навальний був визнаний винним у розкраданні грошей власного Фонду боротьби з корупцією та засуджений до ще дев'яти років позбавлення волі. Його також оштрафували на суму 11 200 доларів.

Навальний був затриманий у лютому 2021 року після прибуття до Москви з Берліна, де він провів кілька місяців, одужуючи від отруєння нервово-паралітичною речовиною "Новичок" — напад, у якому він звинувачує російські спецслужби і самого президента Володимира Путіна.

"Справи проти Навального є частиною похмурої політики Кремля щодо репресій проти російського громадянського суспільства та мирного інакомислення, яке різко посилилося після повномасштабного вторгнення Росії в Україну", – сказав Вільямсон.

Російська влада затримала тисячі протестувальників проти війни з моменту її початку 24 лютого.

"Кремль, схоже, сповнений рішучості ізолювати російське суспільство від зовнішнього світу, щоб відрізати росіян від незручних фактів, у тому числі про вторгнення Росії в Україну", – сказав Вільямсон.

Підпишись на наш телеграм канал

Переглядай новини швидше всіх

Підписатись

Новини, які можуть вас зацікавити:

Тютюнова компанія Imperial Brands зупиняє продажі і виробництво в Росії

9-03-2022, 14:06

Skechers призупинив поставки в Росію

9-03-2022, 20:30

Консалтингові фірми "Великої четвірки" вийшли з Росії

9-03-2022, 12:30

Нуланд: «Північний потік-2» – «мертвий»

9-03-2022, 11:43

Путін стверджує, що Росія та Білорусь дійсно виграють від західних санкцій

11-03-2022, 15:52

Що можете сказати про новину "Human Rights Watch зазначає, що Росія посилює репресії всередині країни, оскільки в Україні вирує війна"?

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий